Wiosna skręt włosów odporne na szydełku warkocze pasja syntetyczne plecionki peruki kilku kolorów dostępne około 1 szt./25 korzeni.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1.Dlaczego długość nie zgadza się z opisem?

Mierzymy długość włosów, gdy włosy są rozciągnięte do prostych, falistych i zakręcony tekstury włosów będzie znacznie krótszy w porównaniu z prostymi włosami, należy zwrócić uwagę na to przed zakupem, dzięki!

2.dlaczego waga nie zgadza się z opisem?

Ponieważ nasz produkt został wykonany autem, to normalne, że w nim będzie istnieć Błąd 5-10g.

3.Dlaczego moje włosy stają się plątający?

Włosy staną się plątający z powodu suchości, akumulacji oleju i brudu, słonej wody i nie czesanie (szeroki zębaty grzebień) włosy codziennie.Koniecznie umyć i doprowadzić do porządku włosy przynajmniej raz w tygodniu, a jeśli to możliwe, to lepiej dwa razy w tygodniu.Można stosować nawilżające krople lub skonsultować się ze swoim stylistą w celu uzyskania dalszych porad.

4.Czy można je wyprostować lub wywinąć?

Oczywiście, są one wykonane w 100% odpornego na wysoką temperaturę włókna, włosy można zwijać lub prostować, ale temperatura nie powinna przekraczać 160 stopni.Proszę, proszę ostrzec: proszę, nie układaj włosy w dół po tym, jak wy się zmienicie ich, dopóki nie ostygną.Można postawić włosy na rękę lub coś,co może utrzymać loki włosów, aby utrzymać кудрявость.

5.Gdy wyślesz paczkę po tym, jak zapłaciłem za zamówienie?

Tam będzie 24-godzinny czas weryfikacji płatności Bertelsmann-media.pl, wysyłamy towar w ciągu 24-48 godzin po sprawdzeniu czasu.

6.Jak walczyć z nieprzyjemnym zapachem?

Niektóre z klientów mogą mówić o zapachu po otrzymaniu włosów.Kochanie, o tym nie trzeba się martwić, po wspólnej mycia i pielęgnacji nim przez jakiś czas zapach zniknie.

7.Dlaczego kolor nie zgadza się z opisem?

Różnice w kolorze mogą być spowodowane innymi przyczynami, takimi jak odzwierciedlenie kolorów na monitorze, oświetlenie, tło, itp.Jednak, jeśli okaże się, że otrzymany towar ma niewłaściwy kolor, prosimy o kontakt z nami, aby dowiedzieć się, czy możliwy jest zwrot lub zwrot pieniędzy.

Tagi: ciemno-zielone włosy, kosa szydełku włosy, szydełka warkocze skrzyni, szydełka kosa kosa do włosów, męska pleciona peruka, pleciony Koronki peruka, Klasa trzon, peruka w stylu na, Bob zieloną perukę, wielkie wiklinowe peruki.

Pochodzenie CN(pochodzenie)
Waga About 350g
Towary w opakowaniu 1 wątek/paczka
Cecha 2 Peruki Syntetyczne
Długość Peruki Krótki
Materialna Rangi Wysokotemperaturowy Włókno
Cecha 1 Odporna na wysokie temperatury
Konsystencja Sprężynowa Skręt
Typ Kolor Ombre
marka mimo
Można Zrobić Trwałą No

Dodaj opinię

Wiosna skręt włosów odporne na szydełku warkocze pasja syntetyczne plecionki peruki kilku kolorów dostępne około 1 szt./25 korzeni

Dodatkowe informacje

Cena:zł104.09

Kategoria:top

SKU: b1021

Opinie: