1.As dokuczanie lub straszenia sąsiadów, zabawa nigdy się nie kończy.Ten niesamowity magiczny dzwonek będzie straszny w noc Halloween! 2.Kliknij na dzwonek do drzwi, twoje oczy są otwarte i świecą.twoje oczy Tum i mają straszny odbiór, idealnie nadaje się na Halloween. 3.lekki plastik wygląda jak stary mosiądz z wieszakami otworami na plecach do łatwego zawieszenia.

Cechy gry: ·jako ozdoba na imprezę z okazji Halloween.Drażni lub straszyć sąsiadów - to jest bardzo zabawne.Ten niesamowity magiczny dzwonek będzie straszny w noc Halloween! ·Lekki plastik wygląda jak stary mosiądz z wiszącymi otworami na plecach do łatwego zawieszenia. ·Kliknij na dzwonek do drzwi, otwórz oczy.I twoje oczy będą mieć straszny odbiór, jest idealny dla Halloween. ·Delikatnie dotknąć przycisk dzwonka do drzwi, dzwonek do drzwi zadzwoni i wyda straszny dźwięk powitalny.

Specyfikacja: rozmiar: 18x11 * 4,5 cm Waga: 250 g Materiał: ABS + plastik Kolor: Czarny zasilanie: 5 baterii nr 3(bez baterii ) cechy: wiszące z otworami na tylnej ściance opakowania: pudełko

Pakiet zawiera: 1 * Halloween dzwonek do drzwi (z lampą)

Tagi: Halloween dekoracje zabawki, maska straszna, Preston, przyjście, szczęśliwy wystrój haloween, ludzie przyjścia, die hallowen, kalendarz adwentowy, wintage Halloween czaszka, strach na wróble.

Typ 4 Dekoracja Na Halloween Party
typ 1 Halloween dekoracje dla domu
Typ 2 dekoracja domu na Halloween
szablon Kreskówkowa Postać
тип5 Halloween ozdoba domu grozy
Przypadek Impreza
Numer Modelu dekoracja Halloween
Тип3 domowy wystrój Halloween
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Materiał Inne

Dodaj opinię

Halloween Jednooki Dzwonek Halloween Straszne Dźwięki Dzwonek Biżuteria Wisiorek Boże Narodzenie Kalendarz Adwentowy Odliczanie Torba

Dodatkowe informacje

Cena:zł30.37

SKU: b1085

Opinie: