3szt filtry do Gopro Hero 8 wodoodporny pokrowiec Wodoodporny nurkowanie filtr kamery akcesoria NC99 cechy:

1. niektóre morskie obszary nie używają czerwony filtr do nagrywania filmów lub zdjęć, które są zbyt niebieskie lub zielone.Nasz czerwony filtr nadaje się do użycia pomiędzy 5-25 metrów.

2. podczas fotografowania w słodkiej wodzie na głębokości 5-25 m słodkowodnych водолазный filtr może wykonywać korekcję kolorów.Fioletowy filtr jest bardzo nadaje się do fotografowania w słodkiej jeziorem) w słodkowodnych zbiornikach wodnych lub na Bazie zielonej środowisku, spowodowane przez glony.

3. Filtr ten przyjmuje optyczne podłogowa, aby uniknąć zarysowań, co skutecznie pozwala uzyskać bardziej wyraźny obraz podczas fotografowania.

4. podczas fotografowania podwodnego pływania różowy filtr może skutecznie korygować niebieskawy kolor, który jest powszechnie używany w pływaniu podwodnym z wodą słodką lub morską wodą.

5. idealny filtr do podwodnego fotografowania lub filmowania.

OGŁOSZENIE:

1. rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od zdjęcia z różnych monitorów i efekt świetlny.Proszę, pozwól niewielkie odchylenia ze względu na pomiar ręczny.

Specyfikacja:

Typ: filtr do wodoodpornej obudowy Gopro Hero 8

Materiał: akryl + ABS

Kolor: Czerwony / Różowy / Fioletowy

Nadaje się: do wodoodpornej obudowy Gopro Hero 8

Ilość: 3szt

1 x czerwony filtr

1 x różowy filtr

1 x filtr fioletowy

Tagi: 3 gopro, pokrowiec gopro hero 8, gopro underwater, zacisk do akcji kamery, gopro 5 wodoodporny, gopro 9 hero, gopro hero, akcesorium go pro, gopro 7 hero, gopro.

Pakiet Zestaw 1
Materiał Plastik
marka сентехия
Typ Wodoodporne Obudowy
Numer Modelu 226181
Kompatybilny Marka Action-Kamery gopro

Dodaj opinię

3szt filtry do Gopro Hero 8 wodoodporny pokrowiec Wodoodporny nurkowanie filtr akcesoria do aparatu NC99

Dodatkowe informacje

Cena:zł15.63

SKU: b1089

Opinie: