Wielofunkcyjny видеодомофонная system serii SIP 87

Nowa era inteligentny dom,bezpłatna aplikacja tuya smart monitor w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu

1.po pobraniu aplikacji Tuya można podłączyć urządzenie do monitorowania swojego smartfona w mniej niż dwie minuty.Obsługa jest prosta i bezpieczna. 2.No, niezależnie od tego, gdzie jesteś w swoim domu lub nawet za granicą, można łatwo odpowiedzieć na dzwonek do drzwi zdalnie i kontrolę zewnętrzną środę. 3.Tendencja ta przyszłych technologii, uwolnij swoje ręce i ciesz się przy użyciu telefonu komórkowego do zarządzania całym domem inteligentnego agd! 4.wsparcie wstawić 32G karty do nagrywania ekranu i aktualizacji.

Detekcja Ruchu

Wbudowane Wykrywanie ruchu będzie działać z 2 kamer i 1 panelu połączeń i automatyczne nagrywanie filmów , co jest bardziej efektywne w celu monitorowania стангеров ze wszystkich stron.Z morningtech, nie ma potrzeby kupować dodatkowy czujnik PIR, zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale zarobić dużą sumę i bezpieczeństwo w domu, jesteś wart tego !

System ekranu dotykowego

Ulepszona wersja systemu z ekranem dotykowym, łatwiejsze w obsłudze, a dzieci będą również wiedzieć, jak z niego korzystać.

Obsługa telefonu komórkowego zamiast maszyny obserwacji do odblokowania

Gdy użytkownik kliknie na dzwonek do drzwi, telefon komórkowy i monitor otrzymują komunikat synchronicznie.Właściciel może korzystać z telefonu komórkowego do monitorowania środowiska zewnętrznego i odblokować gościa.

Istnieje ciepła komunikat głosowy do drzwi samochodu, aby otworzyć drzwi, dając gościom poczucie intymności

Po tym jak właściciel odblokowuje kontrolny samochód, po odblokowaniu telefonu usłyszysz głos zaproszenie: "drzwi otwarte, proszę wejść !"

Uniwersalny samochód, godzinny tryb

1.monitor to nie tylko wewnętrzny monitor, ale i wyraźne zegarek elektroniczny i elegancka grafika. 2.Gdy operacja się zakończy, będzie stać w czasie godzin w ciągu 1 minuty, a następnie automatycznie wyłączy się, aby chronić życie ekranu. 3.elegancka grafika.Konstrukcja prostej i eleganckiej obudowy ,metalowa płyta bogata i trwałe.

Wielojęzyczne menu ekranowe osd

Opierając się na szerokim kręgu użytkowników na całym świecie, starannie edytowane 12 języków, aby dopasować nawyków korzystania z klientów w różnych krajach.

IP65 wodoodporny, dostosowuje się do ekstremalnej różnicy temperatury, nie zależy od pogody

1.produkt może pracować jak zwykle w wielu trudnych warunkach, na świeżym powietrzu, wilgotność deszczu, mokrego śniegu, śniegu, wysokiej temperatury. 2.IP65 wodoodporny:Szczelność dobra, jednostka zewnętrzna wyposażona w gumową uszczelką, która może zapobiec przedostawaniu się kurzu, wody i wilgoci. 3.temperatura pracy: -40~50, może normalnie pracować przy ekstremalnej temperaturze powietrza zewnętrznego.

110 stopni, super szeroki kąt, pole widzenia jest szersze niż u starego

obiektyw de-angle ma duży kąt widzenia, co pozwala uzyskać większy zakres widzenia i zrobić kąt widzenia szerszy.

Kamera wysokiej rozdzielczości, nocny w podczerwieni, monitoring

1).podczerwień monitoring może wyraźnie zobaczyć zewnętrzną środę nawet w nocy, monitoring chroni swoje bezpieczeństwo. 2).1.0 MP wysoka rozdzielczość, może kontrolować każdy szczegół bardziej wyraźnie.

Obsługa telefonu komórkowego lub tabletu do pobrania Tuya smart app;3G/4G/5G lub wifi dla kilku sieci

1.wielowymiarową połączenie może użyć do realizacji inteligentnego domofonu na dowolnym urządzeniu.W tym aplikacja łączy się z zewnętrznym blokiem;jednostka wewnętrzna łączy się z wewnętrznym blokiem;żrednica łączy się z zewnętrznymi jednostkami;żrednica łączy się z zewnętrznymi jednostkami; sprawia, że połączenie szybkiej i wolnej. 2.telefony komórkowe i tablety muszą być podłączone tylko do 3G/4G/5G Wi-Fi lub wielu sieci do synchronizacji jednostki wewnętrznej w każdej chwili.

Elementy wyposażenia

Dane Techniczne Produktu-Monitor: Model: 87709 Monitor: 7" TFT ekran dotykowy Rozmiar: 151mm*226мм Rozdzielczość: (1024H)*3(RGB)*600(V) Pamięć: Wbudowana pamięć może zapisać 86 obrazów, obsługa zewnętrznej maks. 32 GB karty SD Tryb połączenia: kabel sieciowy CAT5/CAT6 Tryb komunikacji wewnętrznej: 2-drożny komunikacja wewnętrzna Zostaw wiadomość czas: 30s/60s/90s opcjonalnie Czas rozmów: maks. 180С Dźwięk dzwonka: prywatna wsparcie Źródło zasilania: pochodzi z pomocą POE switch/External Power DC 12V; tryb gotowości: 3 W; przepływ: 5 W Materiał: Obudowa Aluminiowa Do Ciągnienia Drutu Temperatura Pracy: -10°C +60°C Instalacja: Montaż Nawierzchniowy Pojemność systemu: 10 jednostek zewnętrznych+6 jednostek zewnętrznych+6 kamer dane techniczne produktu Outdoor: model: 87203 Rozmiar: 128,29 mm*48,49 mm Czujnik kamery: 1.0 MP Kąt Widzenia: 110° Widzenie w nocy: IR-światło, 3szt IR led Tryb połączenia: kabel sieciowy CAT5/CAT6 Źródło zasilania: pochodzi od wewnętrznego monitora/ wewnętrznego źródła zasilania Pobór mocy: 200 ma maks.Zamek elektroniczny: wsparcie akcesoria: folia przeciwdeszczowa+obejma narożna Temperatura Robocza: -40°C Do +50°C Wodoodporny: IP65 Instalacja: Montaż Nawierzchniowy

Co wchodzi w zestaw

Połączenie jeden do jednego

Systemowa schemat-więcej więcej

1.It może być podłączony do wielu wewnętrznych monitorów.Można zainstalować w domu tyle bloczków, ile chcesz. 2.Wesprzyj jeden moduł zewnętrzny z kilku jednostek wewnętrznych. 3.digitalizacja, wystarczy podłączyć wewnętrzny zasilacz z kablem sieciowym.

Zalety serii SIP PoE urządzenia zasilania PoE

1.uproszczenie okablowania i oszczędzaj praca kabel sieciowy do transmisji danych i zasilania, należy zmniejszyć potrzebę stosowania kosztownych źródeł zasilania i czas potrzebny do instalacji źródeł zasilania,To może pomóc zaoszczędzić koszty i czas. 2.bezpieczny i wygodny PoE będzie polegało tylko to sprzęt, który potrzebuje pożywienia, tylko gdy urządzenie jest podłączone, w kablu Ethernet będzie napięcie.To może pomóc wyeliminować ryzyko wycieku. 3.Lekki, aby zarządzać zdalnie może monitorować i kontrolować urządzenie poprzez wykorzystanie prosty protokół zarządzania siecią (SNMP),jak przesyłanie danych。to może pomóc zrobić zdalne sterowanie szybka bez marznięcia.

Tagi: domofon wideo wifi, TV, android endoscop, domofon hikvision, zabawka siku, mocowanie telewizora, oem ip domofon, 65-calowy smart tv, skala Ho, iptv m3u.

TECHNOLOGIA Cyfrowy
Rozdzielczość > 420 linii telewizyjnych
Tryb Komunikacji Wewnętrznej Głośna podwójne wiązanie
Pamięć Obsługa maks. 32G SD
Typ Ekranu Kolor
Czas Trwania Rozmowy 120 latach
Dzwonek do drzwi TAK
Typ Połączenia Bezprzewodowy
Wodoodporny IP65
Kąt Widzenia (°) 110
Tryb Automatycznej Sekretarki Temat ręce
Domowy Interfejs Samrt TAK
Materiał Aluminiowa Obudowa Do Ciągnienia Drutu
Wejście Do Strefy 8
Czujnik Kamery CMOS 1.0 megapiksel
Sposób Podłączenia Przewodowa
Ilość Regulowany
Źródło Zasilania Średnica dzwonek zasilany jest z ekranu
Numer Modelu P203B1M709S1-87-32G
Rozmiar Wyświetlacza 7
Języki Wideo 12 języków
Rozmiar Matrycy(Cal) 1/3
Kontrola Dostępu NIE
marka JEATONE
Wsparcie 2 w panelu połączenia +10 wewnętrznych monitorów+ 6 kamer ip
Dowód ROHS
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Kolor SREBRNY
Typ przetwornika kamery CMOS
Rozmiar Monitor
Typ Domofon
Instalacja Montaż Naścienny
Kamera Kolor
Siła 220V
Konfiguracja Zestawu Wideodomofon jeden-do-jednego
Interfejs kamery IP TAK

Dodaj opinię

Jeatone Tuya smart 7 inch WIFI IP indoor Monitor for villa Video intercom home security AHD/720P Screen Hands-free 8770987203

Dodatkowe informacje

Cena:zł581.06

Kategoria:top

SKU: b11

Opinie: