Jeden

Proszę zwrócić uwagę:

Ze względu na pomiar ręczny mogą być małe błędy w rozmiarze, mam nadzieję, że można zrozumieć, zanim złożysz zamówienie, dziękuję bardzo.

Kolory mogą się różnić w zależności od monitora.

Z powodu długotrwałego transportu przedmioty mogą zostać uszkodzone w czasie transportu,

Jeśli towar jest uszkodzony, prosimy, skontaktuj się z nami natychmiast, zanim zostawić opinię, będziemy dostarczać państwu rozwiązanie, Dzięki za wyrozumiałość.

Dziękuję za zaufanie i wsparcie naszych produktów.

2

Towar zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres na Bertelsmann-media.pl.Proszę, upewnij się, że adres dostawy jest poprawna.Po dostarczeniu użytkownik zostanie powiadomiony o numerze przesyłki.

Informacje o kupującym: staramy się zapewnić państwu najbardziej niezawodną i niedrogą usługę dostawy.Czasami jednak odpowiedzialność za międzynarodowy kurier ponosi firma kurierska i lokalny urząd celny / osoba odpowiedzialna.Nie ponosimy odpowiedzialności za dostosowanie

Opóźnienie lub wysokie ciśnienie krwi Jeśli nie otrzymałeś towar na czas, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.Dziękuję Wam za zrozumienie.

Płatność zostanie wysłana w ciągu 5 dni roboczych po pełnej płatności.Jeśli nie możesz dostać towar na czas, skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy i naprawimy problem dla ciebie jak najszybciej.Odpowiemy na twój e-mail w ciągu 24 godzin.Czasami na weekend lub małych opóźnień

3

Uwaga:

1.Proszę, pozwól mały błąd rozmiaru ze względu na pomiar ręczny.

2.ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.

3.Twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.Proszę kliknąć 5 gwiazdek w pętli sprzężenia zwrotnego, jeśli wszystko idzie dobrze.

4.Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami,zanim otworzyć spór lub dać negatywną opinię,postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc, dzięki

- ty!

Opinie

1.Drodzy Klienci, jesteśmy uczciwy sprzedawca na Bertelsmann-media.pl, jeśli spełniasz nasze produkty i usługi, proszę zostawić nam 5 gwiazdek sprzężenia zwrotnego .Wasze uznanie jest dla nas bardzo ważne. 2.proszę, skontaktuj się z nami, pozostawiając nam wiadomość, zanim zostawić jakieś 1 lub 2 oceny, negatywną opinię, a my dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać te problemy.

Tagi: monety bank toy Story, bzdura dynia, wystrój monet, bankowy skarbonka, bankowy świnia, skrzynia pieniędzy, Godzilla skarbonka, chińska skarbonka, itazura coin bank dog, świnka szczeniak.

Materiał Żywica
Numer Modelu СИНЬЧЭНЬ
To Inteligentne Urządzenie No
Forma Prostokąt

Dodaj opinię

ładna moneta bankowy skrzynia skarbonka żywica pies figurka dekoracja domu moneta schowkiem uchwyt zabawka dziecko prezent szuflada kasowa pies dla dzieci

Dodatkowe informacje

Cena:zł103.66

Kategoria:Wystrój Domu

SKU: b1126

Opinie: