Proszę, sprawdź uwaga w dolnej części strony przed zakupem

Darmowa wysyłka dla Lenovo Yoga Tablet 2 830 830L ekran dotykowy digitizer z bezpłatnymi narzędziami

Pakiet zawiera:

1 x ekran dotykowy

1 x śrubokręt T5.

1 x T6 śrubokręt.

1 x otwierający narzędzia.

99% kupujących zobaczą kartkę przed zakupem:

Uwaga Proszę:

0. zasada Aliexpess: informacje o śledzeniu będzie aktualizowany przez 5 dni po tym, jak sprzedawca dostarczy ci numer śledzenia.

1. Proszę uważnie zapoznać się z nazwą naszej produkcji i jej opisem .Na przykład:jeśli w nazwie naszego produktu nie ma słowa" ramka", to produkt nie ma ramki.Zdjęcia służą wyłącznie do celów informacyjnych.

2. proszę,skontaktuj się ze sprzedawcą na początku,jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy,z powodu różnicy czasu, my odpowiemy w ciągu 24 godzin.jeśli w weekend, my odpowiemy w ciągu 48 godzin .

3. Jeśli produkt został uszkodzony lub jest uszkodzony,to najlepszy sposób-najpierw skontaktować się ze sprzedawcą,oczekując odpowiedzi.Spór tylko pogarsza sprawę,bo jeśli nie ma sporu, to sprzedawca może dać jeszcze lepsze rozwiązania.

4. proszę sprawdzić swój adres i pełną nazwę przed zakupem,proszę,nie pisz adres w rozmowie lub wiadomości, Jeśli twój adres nie jest poprawny, to w 100% twoja odpowiedzialność.

5. narzędzia zostały wysłane w prezencie,to jest za darmo,nie możemy zagwarantować, że na 100% pasuje do twojego telefonu.narzędzia nie będą miały wpływu na cenę.

6. jedna paczka z jednym zestawem narzędzi,w przypadku zakupu wielu sztuk produktów w jednym zamówieniu,to jest to też jeden zestaw narzędzi.

6. proszę,znajdź film z instrukcjami instalacji na YouTube, ale będzie lepiej, jeśli znajdziesz warsztat, który pomoże ci go zainstalować.

7. nasze godziny pracy-9:00 --18:00 (GMT+08:00) ,Poniedziałek--piątek.

8. mądrzy klienci zostawią adres e-mail podczas składania zamówienia.

9. tylko 5 gwiazdek pozytywne opinie mogą dać sprzedającemu najlepsze wrażenie,sprzedawca może zobaczyć historię sprzężenia zwrotnego kupującego i dadzą najlepszy serwis tym kupującym.

Przed opuszczeniem negatywną opinię,proszę najpierw skontaktować się ze sprzedawcą.Ujemne sprzężenie zwrotne szkodzi sprzedawców i kupujących.

10. hurtownię :damy naszą najlepszą cenę tych odbiorców hurtowych,prosimy o kontakt z nami przez Skype ' a,co to jest aplikacja lub adres e-mail.

Tagi: książka jogi przed snem, obudowa joga książka, jedwabna skośnym, dotykowy lenovo yoga 3 14, Wyświetlacz LCD lenovo yoga, Multimetr 830л, wyświetlacz tabletu lenovo yoga tablet, wyświetlacz lenovo yoga, 830л, lenovo yoga tablet 2 830 830f.

Numer Modelu Lenovo Yoga Tablet 2 830 830L
Typ Produktu Panel Dotykowy Tabletu
Typ Ekranu Pojemnościowy Ekran
Rozmiar Wyświetlacza 7~10 cali
Kompatybilny Marka Lenovo Yoga Tablet 2 830 830L

Dodaj opinię

Darmowa wysyłka dla Lenovo Yoga Tablet 2 830 830L ekran dotykowy digitizer z bezpłatnymi narzędziami

Dodatkowe informacje

Cena:zł47.79

Kategoria:Części Tabletu

SKU: b1239

Opinie: