Opis - specjalnie zaprojektowane i wykonane systemy filtracji Fluval Edge. - Dobrze nadaje się do dodawana do wody pitnej i środowiska morskiego. - Zapewnia skuteczny przepływ wody z mniejszą zablokowaniem do długotrwałej filtracji. - Choć nie oryginalny produkt Fluval, ale bardzo wysokiej jakości. - Nadaje się do akwarium Fluval Edge.Opakowanie zawiera pakiet zawiera: 12 x uszczelek filtra wstępnego, 6 x styropianowych uszczelek.Im więcej kupujesz, tym lepsza cena!Wysyłka 1. Duża dostępność zapasów i szybka wysyłka-oto nasz główny biznes.Dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować każde zamówienie w ciągu 2 dni ROBOCZYCH po otrzymaniu płatności i wysłać odpowiedni numer śledzenia po wysyłce. 2. Przewoźnik i czas dostawy: - EMS(international Express-usługi pocztowe) zwykle trwa około 5-8 dni roboczych, które zależą od kraju dostawy. - Porcelanowa poczta lotnicza poczta:do Azji,Zachodniej euro,Ameryki Północnej wymaga 9-20 dni roboczych,do Ameryki Południowej,Bliskiego Wschodu, Partnerstwa euro, Afryki zajmuje około 15-30 dni roboczych.Uwagi:jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu tego okresu, lub masz jakieś problemy, skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności.Na pewno rozwiążemy go za ciebie.Możesz być pewien, że dostarczymy każde zamówienie, niezależnie od tego, duży lub mały, jak to możliwe. 3.cła importowe, podatki i inne związane z nimi opłaty celne nie są wliczone w cenę, klienci muszą ponosić te wszystkie dodatkowe opłaty, jeśli miały one miejsce.Obsługa klientów i informacje zwrotne 1 .Jesteśmy uczciwy sprzedawca, jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami przez e-mail.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać problemy z tobą. 2. zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, proszę, proszę, zostaw pozytywny komentarz i 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z tego produktu i z naszych usług.Jeśli nie, skontaktuj się z nami przed wyjazdem negatywny lub neutralny komentarz.Dziękuję!Uwagi do zamówienia hurtowe ilości, proszę, nie wahaj się z nami skontaktować, a my musimy zaoferować państwu konkurencyjne ceny.

Dziękuję za to, że spojrzał i szczęśliwe licytacji!Wróć Ponownie!

Tagi: pokrywa plandeka, filtr флювальный, овощечистка dla krabów, jasne pieczęć kobiety, флюваль, akwarium filtr, akwarium filtr zewnętrzny, dom kwarcowy zegarek, wstępny filtr akwarium, pianka filtra.

marka LTWHOME
Waga 55.9 g
Korzystanie z Filtry I Akcesoria
Numer Modelu FEPRE12FE06
Typ ryby
Kolor Czarne i białe
Nadaje Się Do Systemy Filtracji Rzecznej Krawędzie

Dodaj opinię

LTWHOME Value Pack gąbki filtra wstępnego i zgodnych пенных filtracyjnych uszczelek nadaje się do akwarium Fluval Edge Aquarium

Dodatkowe informacje

Cena:zł54.13

Kategoria:top

SKU: b1260

Opinie: