1/2"+3/4" zawór adapter ABS wąż ogrodowy do podlewania szybkie złącze naprawa rury złącze

Dostawa i serwis po sprzedaży:

1. praca zamówienie w terminie od potwierdzenia płatności. 2. Wysyłamy tylko do potwierdzającą adres zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy. 3. czas transportu usługa jest świadczona przez przewoźnika, za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie. 4. Jeśli nadal nie otrzymałeś informacje o swoim zamówieniu przez 30 dni po dokonaniu płatności, prosimy o kontakt z nami.Staramy się śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej. 5. Jeśli masz inne przedmioty lub uszkodzone przedmioty.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zapewnić jakieś opinie.Rozwiążemy ten problem za ciebie. 6. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, twoim pięciogwiazdkowy pochwała będzie naszą najlepszą motywacją.

Tagi: zawór z tworzywa sztucznego, nowość akcesoria do wina, ucieczka KTM, rura miedziana, uszczuplać, АН6, wewnętrzna rurka presta, łącznik węża OD, adapter cat 2, rurka termokurczliwa.

Typ Złącza Ogrodowe Wody Szybkie Złącza
Pochodzenie CN(pochodzenie)
STANDARD Din
Typ Ogrodowe Wodne Złącza
Materiał Plastik
Z Tworzywa Sztucznego Typ BRZUSZNEJ PRASA

Dodaj opinię

Różne Ogrodowe Akcesoria 3/4 I 1/2 Wąż Ogrodowy Adapter Szybkie Połączenie Naprawy Rur Złącze Zawór Połączenie Rur, Kształtki

Dodatkowe informacje

Cena:zł12.23

Kategoria:top

SKU: b173

Opinie: