produkty powiązane:

O Wysyłce:

1. za wyjątkiem świąt, obiecujemy, że towar zostanie wydany w ciągu 1-3 dni po potwierdzeniu płatności. 2. organizujemy dostawy zgodnie z informacjami o zamówieniu sprzedawcy i metody dostawy. 3. Jeśli chcesz zmienić sposób dostawy i inne informacje, proszę podać go w ciągu 24 godzin. 4. czas dostawy zamówienia jest świadczona przez przewoźnika, czasami to będzie dłużej, niż obiecaliśmy, szczególnie podczas naszego chińskiego święta, jest opóźnienie, proszę zrozumieć. 5. Jeśli chcesz uzyskać pakiet szybciej, można wybrać Bertelsmann-media.pl programu worry-free standard DHL EMS i inne sposoby wysyłki.

O zwrot i zwrot środków pieniężnych:

1. Jeśli masz poważne uszkodzenie towaru lub inne problemy z jakością, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni i zwrócić go w ciągu 30 dni.Jeśli jesteś właścicielem tej towarem niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie zwrócimy lub nie zastąpi twój towar.bez wyjątków!Uwaga: zwrot nie obejmuje fizycznego uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub nieprawidłowej instalacji części lub dowolnego produktu w niewłaściwych warunkach. 2. wszystkie zwracane produkty należy używać oryginalnego opakowania, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i swój towar. 3. Po tym, jak sprzedawca anuluje umowę z Bertelsmann-media.pl, zwrócimy wszystkie zwycięskie zakłady po otrzymaniu oryginalnego towaru i opakowania, w tym wszystkie komponenty i akcesoria.Lub można wybrać wymianę.

O sprzężenia zwrotnego:

1. Utrzymujemy wysoki standard doskonałości i dążymy do 100% satysfakcji klienta! 2. informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważne.Jeśli zostanie uzyskana pozytywna pozytywna opinia, możemy również dostarczać taką samą opinię. 3. Prosimy niezwłocznie skontaktować się z nami, zanim da nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twój problem.możemy również zapewnić różne klucze od samochodu i chipy transpondera do różnych marek samochodów.Jeśli są państwo zainteresowani w każdym rodzaju produktu, proszę, nie wahaj się ze mną skontaktować.Aby uzyskać więcej produktów, skontaktuj się ze mną, a dam ci najlepszą ofertę

Tagi: system peugeot 308, saxo, C4, f30, klucz bmw i3, Ксара, ford kuga, nakrętka peugeot 307, ir peugeot 306, peugeot 207 sw.

Nr Części Producenta Do Peugeot Citroen
Konfiguracja TAK
Inny Numer Części Do Peugeot zdalne zarządzanie kluczami
Funkcja R/C Z
Nr Części Wymiany Dla Citroen zdalny klucz PCF7961 chip
marka Co Скей
Rodzaj Materiału ABS+metal
Kraj/region produkcji samochodów Chiny

Dodaj opinię

WhatsKey 3 przyciski ID46 zmodyfikowany klapki zdalny klucz do Peugeot 307 408 308 partner Citroen PCF7961 chip 433 Mhz VA2/HU83 ostrze

Dodatkowe informacje

Cena:zł42.10

Kategoria:Układ Zapłonowy

SKU: b192157

Opinie: