D эскрипция

Materiał Wisiorka: Szkło

Materiał Łańcucha: Stop

Materiał Pierścienia: Stop

Płatność

Umowa nie zawiera żadnych opłat za importowany podatek/VAT/tempa.To jest wyłączną odpowiedzialność kupującego.Aby uzyskać więcej informacji na temat stawki podatku, prosimy skontaktować się z lokalnym urzędem celnym przed zakupem.

Wysyłka

Po potwierdzeniu płatności towar zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych za pośrednictwem poczty Chin z numerem śledzenia(nie licząc wakacji lub weekendów).

Wysłaliśmy towar na adres.Zanim zapłacisz,proszę, upewnij się, że twój adres jest zgodny z adresem, na który chcesz do nas wysłać.

7-25 dni roboczych w Stany Zjednoczone;

25-50 dni roboczych w innych krajach;

Proszę zwrócić uwagę, że czas dostawy jest przybliżona i może się różnić w zależności od odległości do Chin, a także przepisów celnych itp.

Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie.

Zwrot

Proszę przeczytać opis towaru i uważnie sprawdź zdjęcia przed rozpoczęciem licytacji.Należy również pamiętać, że ustawienia monitora mogą różnić się od komputera do komputera i mogą zniekształcać rzeczywiste kolory.Proszę uważnie przeczytać niniejsze warunki przed dokonaniem zakład.

Zwrotu lub rekompensaty są dostępne tylko w przypadku, gdy towar jest uszkodzony przy odbiorze, lub jest to błąd w opisie produktu, w wyniku czego towar nie odpowiada twoim potrzebom.W takich przypadkach sprzedający ponosi wszystkie związane z tym koszty wysyłki,jeśli w ogóle.

Zwrot jest również dopuszczalny, jeżeli kupujący nabył to jest w błędzie i towar nadal jest w dobrym stanie w celu odsprzedaży.Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie związane z tym koszty wysyłki.

Opinie

Twoja opinia ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności i jest kluczem do naszego sukcesu, proszę, nie zapomnij dać nam Pięć gwiazdek na szczegółowe oceny sprzedającego.Dziękuję!

Tagi: Słowiański amulet, w tle zdjęcie zamku, cosplay wycie, wyje ruchomy zamek naszyjniki, йоцуба, wyje ruchomy zamek kolczyki, zamek wycie, wyje pierścień, mercurial wisiorek, mężczyźni anime naszyjnik.

Styl Modny
Materiał Żywica
Podłoga Unisex
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Typ Metali stop cynkowy
Łańcuchowy Typ NIE
Typ Naszyjniki Naszyjniki Z Zawieszkami

Dodaj opinię

Howl's Moving Castle Howl naszyjnik Amulet kolczyki pierścień cosplay rekwizyty akcesoria biżuteria wisiorki prezent

Dodatkowe informacje

Cena:zł51.81

SKU: b234

Opinie: