Szczegóły produktu:

1).Kontrola jakości: wszystkie części sprawdzone ze specjalnymi instrumentami lub głównymi deskami przed wysyłką, aby zapewnić pracę.

2).pakować: wszystkie części telefonu komórkowego części pakowane w противостатических workach z skrzynią pianki, aby zapewnić bezpieczeństwo w transporcie.

3).rodzaj produktu: szeroki zakres części zamiennych do telefonu komórkowego dostępnego, najlepszej jakości w cenie hurtowej

4).w zapasie, aby zapewnić dostawy промп.

5).Wszystkie produkty w zupełnie nowym stanie

6).dzielimy się i zaktualizujemy z wami najnowsze informacje do części zamiennych telefonu komórkowego

Płatność: akceptujemy Alipay,TT,Western union,Moneygram, itp. wybierz najbardziej dogodny dla ciebie.Nie ponosimy odpowiedzialności za uiszczenie wszelkich opłat celnych lub należności celnych przywozowych.

Dostawa I Opakowanie:

Dostawa w USA przez Epacket może potrwać około 7-15 dni roboczych od monitorującego numerem.Towar zostanie wysłany w ciągu 24 godzin, jak tylko płatność zostanie potwierdzona.Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie opóźnienia podczas dostawy, w tym, ale nie ograniczając się do tego, kontrolę celną przesyłek, strajk, działania siły wyższej, itp. Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie opłaty celne/пошлинные podatki poniesione w danym kraju.

Polityka zwrotów i wymiany: zwrot lub wymiana jest obsługiwany tylko jeden.Towar musi być zwrócony otrzymany,nie używany,nie odkryte,nie uszkodzony.

Kupujący ponosi odpowiedzialność za uiszczenie wszystkich opłat pocztowych na zwrot towaru i kosztów jego dostawy.Kupujący ponosi odpowiedzialność za dodatkowe koszty wysyłki towarów, które zostały zwrócone z odmową i/lub недоставкой.

Opinie:

Aby zapewnić państwu najlepsze usługi, proszę, podejdź do transakcji słusznie.Sprzężenie zwrotne-jest to nasze życie, zanim zostawisz neutralną lub negatywną opinię, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie.Ponieważ badamy także neutralną opinię jako negatywną opinię.

Kontakt: Trademanager: cn110992727 jeśli masz jakieś pytania,proszę nie wahaj się skontaktować się z nami za pośrednictwem Bertelsmann-media.pl.my odpowiemy w ciągu 24 do 48 godzin,za wyjątkiem dni świątecznych.

Kim jesteśmy:

Shenzhen Feifan Digital Technology Co., Ltd.is położony na Huaqiang north road, Shenzhen, który jest jednym z cyfrowym rynku w Chinach.Mamy doświadczenie starszych aparatów cyfrowych i kamer wideo z otwarcia części zamiennych, zakup partiami, aż do dystrybucji.Oferujemy serwis po sprzedaży i marketingu części DIY dla znanych aparatów cyfrowych i kamer.Nasz główny biznes jest w następujący sposób: wyświetlacz LCD aparatu, obiektyw, płyta główna, elastyczny przewód,przycisk, koło zębate, CCD, pokrywa akumulatora,guma,szkło okienne i IC dla tych części, które są kruche.Odkąd założyliśmy, zawsze mądrość polega na tym, że "jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów, jeśli możemy to zrobić lepiej, nie tylko zrobimy to dobrze".Bierzemy na siebie odpowiedzialność za naszych klientów i dbamy o naszej jakości i w każdej produkcji.Nasze wewnętrzne zarządzanie standardowo.W ten sposób, mamy dobrą reputację od naszych krajowych i zagranicznych klientów.

Dziękuję za zakup !pokażemy ci nasz najlepszy produkt i usługę!!

Tagi: i900, Bateria 40b, Akumulator li 40b, Wyświetlacz 30pin, arduino lcd, rejestrator z przodu i z tyłu, 40b, wyświetlacz ciekłokrystaliczny, kamera z przodu pojazdu, Wyświetlacz LCD tft.

Pochodzenie CN(pochodzenie)

Dodaj opinię

Nowy wyświetlacz LCD do OLYMPUS U600 U700 U710 U720 U725

Dodatkowe informacje

Cena:zł17.18

Kategoria:top

SKU: b317

Opinie: