0.85 W 5.5 V Mono Solar Cell PET okrągły panel słoneczny DIY ładowarka Słoneczna do łatwego edukacji średnica 91 mm 5 szt. wysyłka gratis

Cechy:

1.zupełnie nowa zatwierdzony ROHS mini panel słoneczny

2.ogniwa słoneczne są zawarte w powłokę i są chronione solidnej zewnętrznej Poli-ramą

3.монокристаллическая Krzemionkowy PET-panel słoneczny

4.maksymalne napięcie robocze:5,5 w

5.maksymalny prąd roboczy: 0-155МА

6.moc: 0,85 W maks.

7.średnica:91 mm

H ow wybrać panel słoneczny:

Ta tabela pokazuje stosunek konfiguracji układu Słonecznego między akumulatorem i paneli słonecznych.

Akumulator dc

Panel Słoneczny

1.2 W

2V ~ 2,5 W

2.4 w

3,5 V ~ 4 W

3.6 W

5V ~ 6V

6V

7.5. W ~ 9 W

12V

15V ~ 18V

Aplikacji:

1. małe zwierzęta projekty

2. projekty naukowe

3. aplikacje elektroniczne

4. naładuj niewielką baterię dc

5. zbuduj swoje własne modele z zasilaniem, zabawki i słoneczny wyświetlacz itp

Pakiety obejmują:

1 * panel słoneczny

1. Wyślemy towar na adres domyślnie w Alipay, jeśli nie poinformowanie nas o tym.

2. przesyłka darmowa wysyłka pocztą lotniczą poczta wieloryba, jeśli waga paczki więcej niż 2kg lub rozmiar pakietu więcej niż 90CM, to będziemy korzystać z EMS etc lub statek z dwoma przesyłkami lub więcej paczek lotniczą poczta wieloryba.

3. Instrukcja:rozmiar i waga, które możemy zauważyć w szczegółach opakowania nie są rzeczywiste wagi i wielkości towaru, jeśli chcesz wiedzieć rzeczywisty ciężar i rozmiar, trzeba tylko skontaktować się z nami.

4. czas dostawy:

1) transport w krajach rozwiniętych wynosi około 7-45 dni

2) odległych krajów-to około 2-8 tygodni

5. Jeśli klient chce korzystać z szybszego sposobu wysyłki, takie jak EMS, DHL, itp., prosimy o kontakt z nami w sprawie zwiększenia dostaw.

Instrukcja: czas dostawy zależy od czasu odprawy celnej kupującego lub siły wyższej.Jeśli kupujący nie odbierze towaru w ciągu dłuższego czasu, mamy nadzieję, że kupujący może skontaktować się ze swoim urzędem celnym lub lokalnym skrzynką oddziałem, aby dostać towar w najbliższym czasie.

Sprawdzimy jakość towaru przed wysyłką.Jeśli pojawią się jakieś nieoczekiwane problemy, mamy nadzieję rozwiązać problemy z kupującym przez przyjazne stosunki z następujących sposobów

1. Jeśli jest problem z jakością, kupujący może przedstawić argument w ciągu 15 dni od otrzymania towaru, kupujący musi dostarczyć zdjęcia lub filmy wideo i inne dowody ze sprzedawcą w celu identyfikacji.

2. sztuczne uszkodzenia, kupujący biorą na siebie pełną odpowiedzialność.

3. program obróbki jakości produktów:

1) kupujący zwraca towar do nas i ponosi odpowiedzialność za zwrot kosztów wysyłki; po tym ,jak otrzymamy towar, wysyłamy nowy produkt do kupującego i za ponowną wysyłkę.

2) Jeśli towar (łączna cena łącznie z wysyłką wynosi mniej niż 10 dolarów USA) ma problemy z jakością, my ponownie wyślemy nowy produkt w następnym zamówieniu kupującego; jeśli kupujący nie planuje zrobić nowe zamówienie w niedalekiej przyszłości, kupujący może zapłacić koszt wysyłki ponownego wysyłania i poprosić o ponowne wysłanie nowego produktu.

1. zapewnienie państwu najlepsze doświadczenia z zakupów-to jest nasza przyjemność.Jesteśmy zależni od naszego kasta

pełną satysfakcję z sukcesu.Więc twoja opinia jest bardzo ważna dla nas.

2. Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę zostawić nam pozytywną opinię.Jak tylko można pozostawić pozytywną opinię, nasz system daje pozytywną opinię w tym samym dniu.

3. proszę, skontaktuj się z nami, zanim zostawić wszelkie negatywne i neutralne opinie.Będziemy współpracować z państwem w celu rozwiązania wszelkich problemów

Tagi: panel słoneczny, rozłącznik słonecznej, bateria zestawu vaporesso, panel ogniw słonecznych монокристаллическая, sumsung a41, zestaw paneli słonecznych victron, Ładowarka słoneczna o mocy 14 W., planeta, układ Słoneczny, zestaw led solar, panel słoneczny flexibl.

Moc Znamionowa NO
Max. Siła 0,85 W
Rozmiar Diameter 91MM
marka БУХЕШУЙ
Typ Panel Słoneczny
Materiał monokrystaliczny krzem
Składany Panel Słoneczny No
Ilość komórek 11
Ilość paneli 10
Numer Modelu Średnica 91 mm
Elastyczny Panel Słoneczny No

Dodaj opinię

0.85 W 5.5 W średnicy 91 mm słoneczny element PET przez cały monokrystaliczny panel słoneczny, akumulator, system DIY światło słoneczne zestawy 5 szt. wysyłka gratis

Dodatkowe informacje

Cena:zł64.42

Kategoria:top

SKU: b414

Opinie: