Rosyjski Przyjaciel, Należy Zwrócić Uwagę, Proszę !!! - Proszę wypełnić imię i nazwisko odbiorcy w związku z nową polityką rosyjskiego urzędu celnego, każda niedostarczenie nie będzie ponosić odpowiedzialności, jeśli klient nie dostarczy wystarczających informacji podczas składania zamówienia.Proszę zwrócić uwagę, proszę przeczytać przed złożeniem zamówienia 1.produkt jest dostawą na "China Post Ordinary Small Packet Plus", który nie może być tropi po tym, jak paczka opuściła Chiny.

Jeśli potrzebujesz kompletne śledzenie ,Proszę wybrać "China Post Registered Air Mail "i dodaj pieniądze do śledzenia.

2.Jeśli twój czas potwierdzenia przychodzi, nadal nie otrzymujesz towar, skontaktuj się z nami, możemy przedłużyć termin dostawy po raz pierwszy.

3.proszę nie otwierać spór w ciągu 60 dni.Jeśli po 60 dniach nadal nie otrzymujesz towar, skontaktuj się z nami, aby rozwiązać ten problem.dziękuję bardzo !

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Bertelsmann-media.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY TOWARY Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Bertelsmann-media.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Tagi: europejski dom Devore, bluzy damskie rk800, bluza czerwony graficzny, bluzy świętego Mikołaja, europejskie słuchawki, m92t17 chip hdmi ic, przenośny samochód zamrażania, przenośna lodówka 16л, bluzy z kapturem kolor druku.

Garnitur dla Dla iPhone 6, 6plus 7 7plus etui
Funkcja Chroń ekran telefonu przed kurzem i zarysowaniami
Dane techniczne Anty-zarysowania tpu PC
Metoda Sprzedaży Detaliczna i hurtowa
Typ Zderzak
Opakowania Detaliczne TAK
Projekt streszczenie
marka Sunforward
Status W przypadku 100% nowy i wysokiej jakości
Przejrzystość 99% Wysokiej Rozdzielczości
Kompatybilny model iPhone Iphone SE
GARNITUR NA 2 OSOBY Dla iPhone ' a X,XS MAX ,XR
GARNITUR DLA 1 OSOBY Dla iPhone 5 SE 7\ 8 6plus
Kompatybilny Marka Apple iPhone

Dodaj opinię

Urządzony w luksusowym TPU metalowy Magnes etui dla iPhone 11 Pro Max etui dla iPhone ' a 5 6s 7 8 Plus X XS Max SE etui uchwyt na palec pierścień

Dodatkowe informacje

Cena:zł13.04

SKU: b441

Opinie: