Zielona ryba głowa Maska nakrycie głowy Halloween śmieszne cosplay kostium maska unisex dorosłych karnawał cosplay Prop Opis Typ elementu:maska zawartość opakowania:1szt maska Uwagi: odchylenie standardowe kolory mogą się różnić z powodu różnych ustawień monitora.

Ponieważ maska malowana ręcznie, kolor czasami ciemny, a czasami jest to jasny, proszę, nie rób zamówienie, jeśli masz nic przeciwko

zasady wysyłki i zwrotu towaru:

1. Zazwyczaj realizujemy zamówienia w ciągu 24 godzin po otrzymaniu płatności.

2. China post ordinary small packet plus i China post registered air mail zajmują około 15-60 dni.

3. zalecane dostawy: Bertelsmann-media.pl standardowa wysyłka-bardziej stabilna,bezpieczna,szybka.

4. Oferujemy również ekspresowe dostawy, takie jak DHL, UPS, EMS, itp., Proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli pilnie potrzebujesz w nim lub ilość jest duża.

5. przyjmujemy zwroty i zwroty w ciągu 15 dni po zakończeniu zamówienia, prosimy o kontakt z nami.

6.nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkich transporcie międzynarodowym ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko produkt zostanie sprawdzony.Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.

Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne

Dropshipping i hurtowa:

1. opuszczamy statek wszędzie na świecie, proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy

2. zaproponujemy najlepszą cenę dla sprzedaży hurtowej i polecimy najlepszą przesyłkę.

Opinie:

1. Proszę zostawić 5-gwiazdkowego informacje zwrotne, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, będziemy wdzięczni (towar, jak opisano 5 gwiazdek, komunikacja 5 gwiazdek, czas dostawy 5 gwiazdek).

2. Jeśli produkty, które otrzymałeś, zostały uszkodzone lub nieprawidłowe style,proszę, nie zostawiaj żadnych negatywnych opinii po pierwsze, prosimy o kontakt z nami, będziemy mieć do czynienia z tym i wypracować najlepsze rozwiązania, twoja satysfakcja jest dla nas motywacją, aby zrobić lepiej.

Tagi: cosplay moneta Harry Potter, Dziecko ciemności, Alex straszna maska, śmieszne stroje policjantów, rodzinne kostiumy etsy, męski cosplay rekwizyty, kostium, Kanada, kostiumowo-batalistyczna maska, wpływ геншина.

Składniki Nakrycie głowy
Pakiet Worek Opp
Materiał Lateks.
Typ Towaru Akcesoria
Postacie Maska Do Głowy Zielonej Ryb
Podłoga Unisex
Rozmiar Średni Rozmiar
Rodzaje rekwizytów Maska
Specjalne Zastosowanie Kostiumy
Typ Źródła Maska Do Głowy Zielonej Ryb
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Kolor Zielony

Dodaj opinię

Zielona Ryba Głowa Maska Nakrycie Głowy Halloween Zabawny Cosplay Kostium Maska Unisex Dorosłych Karnawał Cosplay Rekwizyty

Dodatkowe informacje

Cena:zł14.01

Kategoria:top

SKU: b46961

Opinie: