Akwarium symulacja Silikonowy koral Morski anemon sztuczne rośliny wodne akwarium krajobraz dekoracje opis: 100%bezpieczny i nieszkodliwy nowy i wysokiej jakości świecące efekt pod актиническим oświetleniem nieszkodliwe dla wszystkich ryb zarówno słodkiej, jak i słonej wody zrobić z miękkiego silikonu rozmiar:około 16*7,5 cm Materiał: silikon cechy: stwórz piękny podwodny świat i zapal swoją wyobraźnię za pomocą tego silikonowego koral jest już skończony z рыбобезопасными silikonowymi treści.Oferuje on realistyczne, atrakcyjne krajobrazy, bez kłopotów w treści żywych roślin.Wykonany z silikonowego materiału, jest nietoksyczny, bezpieczny dla wszystkich ryb.Doskonale nadaje się zarówno słodkowodnych, jak i morskich akwariów.Pakiet zawiera: 1 x Silikonowy koral Uwaga: 1.fluorescencyjny efekt tego produktu wymaga fluorescencji w świetle lampy fluorescencyjnej (lampa led akwarium).Fluorescencyjny efekt zwykłego oświetlenia неочевиден. 2.Proszę, pozwól 0,5-1 cm różni się ze względu na pomiar ręczny . 3.kolor elementu, widoczne na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się na monitorze komputera z powodu różnych monitorów

Komentarze:

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Gwarancja:

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY TOWARY Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Bertelsmann-media.pl!

Płatność:

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

Zasady zwrotu:

Cały artykuł pochodzi z podstawowych gwarancji sprzedawców 3 miesięcy,jeżeli część niepełnosprawne w 3 miesiącach,to zaproponujemy wymianę bez dodatkowego заряжателя(w tym wynagrodzenie dostawy)po otrzymaniu wadliwego przedmiotu.

Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące,klienci wciąż mogą wysłać go z powrotem,a my skontaktujemy się z dostawcami lub manufakturą w celu uzyskania gwarancji.Kupujący może być obciążony kosztami transportu w celu ponownej wysyłki wymienionego towaru.

Jeżeli część DOA(dead przyjazdu),kupujący może go zwrócić do 14 dni,to zamieniamy go z nowym деталем po tym jak otrzymamy przedmiot DOA.Proszę, skontaktuj się z nami przed wysłaniem towar z powrotem.

Cały towar może być zwrócony tylko do wymiany.Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie wysyłki zwrotnej, w tym DOA lub uszkodzony zwrot.

Szczegóły Dostawy:

.Termin dostawy podany jest poniżej:

Kraj

Ok.Czas dostawy

STANY zjednoczone

8-15 dni roboczych

Wielka Brytania / Australia

10-21 dzień roboczy

Kanada /Europa / Rosja

Zazwyczaj 14-21 dzień roboczy, ale czasami to trwa do 30 dni z powodu kontroli celnej.

Południowa Azja / Bliski Wschód

Zazwyczaj 14-21 dzień roboczy, ale czasami to trwa do 30 dni z powodu kontroli celnej.

Brazylia / Ameryka Południowa

Zazwyczaj 14-28 dni roboczych, ale czasami to trwa do 45 dni z powodu kontroli celnej.

2. wyślemy go w ciągu 1 lub 2 dni po potwierdzeniu płatności .

3. adres, na który wyślemy towar pochodzi z informacji.Kupujący powinien upewnić się, że adres dostawy jest nieomylny.

; line-height: 18px; "> 4. proszę,skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymałeś towar, my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać swój problem.

Tagi: przynęty połowów silikonowa ryby, dekoracje w akwarium, akwarium z rafy ryby, lodowa silikonowa ryby, dekoracje do akwarium, wibracje silikonowe ryb, kupić akwarium dla Ryb silikonowy, wystrój akwarium, akwarium koral, akwarium plastik.

Typ Wodnych Biżuterii Koral Biżuteria
Waga 60G
Numer Modelu 202209
Materiał Silikon

Dodaj opinię

Akwarium symulacja Silikonowy koral Morski anemon sztuczne rośliny wodne akwarium krajobrazu ozdoba roślina akwarium

Dodatkowe informacje

Cena:zł26.23

Kategoria:top

SKU: b542

Opinie: