Cechą

★Wielofunkcyjne kulinarne urządzenie, farsz z mięsa mielonego z przypraw, gotowane чесночная makaron, pokrojone warzywa, размешанная skorupek płyn, umyte warzywa i scalone. ★Konstrukcja o dużej pojemności 1100 ml może zaspokoić potrzeby rodziny z 1-4 osób. ★Wymienna konstrukcja sprawia, że czyszczenie jest bardziej beztroski i трудозатратной, nie ukrywa brud, a także bezpieczne i higieniczne. ★Kliknij na długopis, naciśnij przycisk 1 ≈ 21 nacięcie, szybciej i łatwiej.

Parametr produktu

★Tytuł: szlifierka wielofunkcyjna ★Rozmiar: jak na rysunku ★kolor: niebieski ★Waga: 475 g ★Pojemność: 1100 ml ★Materiał: ABS+stal nierdzewna

Pakiet zawiera

1szt wielofunkcyjna szlifierka

Uwaga

1. Nie należy używać agresywnych środków czyszczących lub twardych przedmiotów do czyszczenia, zaleca się przetrzeć miękką szmatką. 2. ostrze ostre, proszę zwrócić uwagę na bezpieczeństwo podczas demontażu i czyszczenia, należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci. 3. zaleca się nie przekraczać połowy przezroczyste pudełka do orzechów i mięsa i nie przekraczać dwóch trzecich przezroczyste pudełka na warzywa. 4. najlepiej pokroić крупнообъемные składniki na kawałki około 1,5-2 cm.

Tagi: firmowy ręczny rozdrabniacz do produktów spożywczych, ręczny robot kuchenny ręczny, czosnek w komunikacie, szlifierka Mi, pojemnik na łuku, rozdrabniacz mikser jiqi, elektryczna szlifierka, gotować mięso, nóż ślimaka maszynki do mięsa, nóż do mięsa.

Typ Narzędzi Do Mięsa I Drobiu Maszynki do mięsa
Z Tworzywa Sztucznego Typ PC
Kolor Niebieski
Materiał pc
Numer Modelu Ręczna szlifierka
Waga 475g
Dowód SGS
Feature1 Narzędzia Do Owoców I Warzyw
Nazwa Ręczna szlifierka
Feature3 Ręczny rozdrabniacz żywności
Feature2 Niszczarki Warzywa I Plasterki
Typ Narzędzia Do Mięsa I Drobiu
Pochodzenie CN(pochodzenie)
marka MDZF SŁODKI DOM
Cechą Запасенный

Dodaj opinię

Pojemność 1.1 L Wielofunkcyjny Rozdrabniacz Młynek Młynek Warzyw Czosnek Palnik Ręczny Robot Kuchenny Slicer Z Spustowy Koszem

Dodatkowe informacje

Cena:zł87.56

Kategoria:top

SKU: b62

Opinie: