Opis: • fabrycznie nowy, wysokiej jakości wkład pilot zdalnego sterowania nie działa. • Należy używać baterii AAA,baterie w zestawie, gwarancja 3 miesiące. • Jeśli twój numer modelu nie podano wyżej, proszę nie wahaj się powiedzieć nam, aby potwierdzić sprawność fizyczną, mamy ponad 1000 różnych typów pilotów zdalnego sterowania, lamp i innych części.Wysyłka i dostawa: • towar zostanie wysłany w ciągu 1-2 dni roboczych po dokonaniu płatności wyczyszczone i zostanie wysłany z Chin. • To zwykle trwa około 15-26 dni roboczych w Europie lub innych krajów poprzez standardowy sposób dostawy, proszę, proszę, sprawdź naszą listę do przewidywanym czasie dostawy.Czas dostawy jest różny ze względu na efektywność pracy urzędu pocztowego, a także celnych i innych czynników.Proszę, skontaktuj się z nami za darmo, jeśli nadal nie otrzymałeś przesyłkę po tym okresie (nie wliczając weekendy i święta).Dla Kanady,Brazylii i niektórych słabo rozwiniętych krajów to niewiele specjalnego, może być, wysyłka zajmie więcej czasu.Uwaga:aby wyrazić mail jest wymagany numer telefonu.Naprawdę wysłali go do skrzynki pocztowej, z wyjątkiem ekspresowych.Płatność: • Towar zostanie wysłany na adres podany przez system, Proszę potwierdzić adres na Bertelsmann-media.pl przed zakupem. • Jeśli chcesz zmienić swój adres,prosimy o poinformowanie nas o tym zaraz po zakupie.Obsługa i opinie: • jesteśmy uczciwy sprzedawca ,staramy się zapewnić najlepsze usługi i produkty dla wszystkich kupujących.Proszę nie otwierać spór czy nie zostawiaj negatywną opinię, zanim skontaktujesz się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, odpowiemy ci najszybciej jak to możliwe i będziemy szczęśliwi, aby pomóc.

Tagi: projektor dlp, slajd do projektora, pilot zdalnego sterowania telewizor aiwa tv, projektor, Wyświetlacz LCD tw6000, Projektor full hd 1080p, dlp full hd, komputer aiwa pilot zdalnego sterowania, piloty zdalnego sterowania epson, pilot zdalnego sterowania epson g.

Częstotliwość 433 Mhz
Skorzystaj z Projektory
Sieć Bezprzewodowa IR
Pakiet No
marka HCDZ

Dodaj opinię

Pilot zdalnego sterowania dla Epson EH-TW5910W H399A V11H749820 EH-TW5900 EH-TW6000 EH-TW6000W H512B EH-TW8200 H511A H509A 3LCD projektor

Dodatkowe informacje

Cena:zł109.12

SKU: b684

Opinie: