Przełącznik panel kuchenki mikrofalowej NN-C781JFS przełącznik przycisk przełącznika

Proszę sprawdzić obrazu Uwaga: Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami wszystkie produkty w naszym sklepie, będą one spełniać następujące warunki : 1> 100% dobrej jakości od kontynentalnych Chin. 2> Bardzo szybka dostawa wysyłka z Chin. 3> 100% gwarancja jakości.Uwagi: wysyłka: zazwyczaj użyć słup porcelany, jest to również bardzo szybko, niż inni dostawcy.czas dostawy:15-29 dni.Warunki korzystania z usług:

Wysyłka:

Przy składaniu zamówienia proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wyślemy szczegóły wśród 3-7 dni jak tylko twoja płatność zostanie zakończone.

Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkich transporcie międzynarodowym ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, co może mieć wpływ na szybkość sprawdzenia produktu.Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki przy wjeździe do kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.

Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

ZWROT:

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać naszych klientów najlepiej jak to możliwe.

My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 15 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.Tym nie mniej, kupujący powinien zadbać o to, aby zwracane produkty były w oryginalnym stanie.Jeżeli towary uszkodzone lub utracone w przypadku zwrotu, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.

Kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby odzyskać towar.

Gwarancja I Serwis:

Oferujemy bezpłatną wymianę na 1 miesiąc.Kupujący może żądać wymiany w ciągu 15 dni od momentu otrzymania przez klienta towaru.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

Oferujemy także 12-miesięczna bezpłatna konserwacja.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

Jeśli jakakolwiek część powinna być wymieniona, kupujący musi również pokryć koszty części zamiennych.

Przed odesłaniem towaru Proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistyki z nami.Po tym jak podasz szczegóły firmy logistycznej, prześlij nam numer śledzenia.Jak tylko otrzymamy produkty, my dokonamy naprawy lub wymieniamy je na inne w jak najkrótszym czasie.

Opinie:

Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.Szanowni klienci: jeśli towar z naszego sklepu nie pasuje do twojego projektu, lub przesyłka nie odpowiada, prosimy o kontakt z naszym biurem.My postaramy się jak najlepiej, aby dać ci najlepszą rozdzielczość, bo właśnie sklep, jesteśmy fabryki, mamy inne zdolności, jak urząd celny zgodnie z życzeniem klienta.Jeśli chcesz zwrócić towar, prosimy o kontakt z naszym biurem, damy ci znać, jak go z powrotem i 100% zwrot pieniędzy.Nasz serwis będzie online w ciągu 24 godzin.Nasz zespół odpowie na czas, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Tagi: przełącznik dip 8 100szt, przełącznik zasilania nintendo, elektryczny hak hulajnoga, 2-pozycyjny przełącznik, membranowa kuchenka mikrofalowa, bateria m365, przycisk dotykowe przełączniki, KUCHENKA mikrofalowa-panel, źródło zasilania nintend switch, złoty wyłącznik przyciskowy.

Dane techniczne Dobra Jakość
Dowód ce
Materiał Przełącznika patrz.rys.
Gwarancją 1 miesiąc
Typ Towaru Przełączniki
Numer Modelu FW
Aplikacja Elektroniczny
Typ Przełącznika Wyłącznik Przyciskowy

Dodaj opinię

Przełącznik panel kuchenki mikrofalowej NN-C781JFS przełączyć przełącznik przyciskowy przełącznik

Dodatkowe informacje

Cena:zł50.38

SKU: b701

Opinie: