RM358784394472612

6szt fabryka Укореняющее urządzenie dystrybucji wysokiego ciśnienia transmisja piłkę skrzynia wysokiego ciśnienia urządzenia do wzrostu roślin Укореняющая pudełko

Cechy: - powłoki hodowli na tyle silne i trwałe, aby można je było użyć ponownie i ponownie, tak, że można sklonować więcej roślin w zabawy.

- Działa zarówno na wewnętrznych, jak i zewnętrznych roślinach, takich jak róże, pnącza, drzewa owocowe, krzewy, drzewa owocowe i trudno укореняемые rośliny, takie jak magnolie, kamelie.

- Wykorzystuje starożytna metoda powietrza nawarstwienia, który polega na uprawie korzenie bezpośrednio na gałęziach, aby odtworzyć swoje istniejące rośliny i produkować nowe.

- Nie powoduje żadnego uszczerbku macierzyński roślin w ogóle, tak jak on wykorzystuje tylko niewielką gałąź na roślinie, którą chcesz sklonować, w ten sposób, praktycznie nie generuje zakłóceń i nie narusza naturalny wzrost roślin.

- To stworzona specjalnie z projektu tnącego kuli ziemskiej, który pomaga swoim sadzonek osiągnąć silnych korzeni, aby odtworzyć bardziej dojrzały roślina szybciej niż konwencjonalne metody hodowli.To pozwala zobaczyć wyniki rozprzestrzeniania się w ciągu 6-8 tygodni po instalacji.

- Konstrukcja z korkami i ukośnymi zamkami, które są blokowane ze sobą i przymocowują się na gałęzi, aby utrzymać размножитель na miejscu, nawet bez łodygi pod nim.Można jednak korzystać z tworzyw sztucznych posadzki, aby mocno trzymać umywalki.

Dane techniczne:

Materiał: PP

Pakiet zawiera:

6 x urządzenia do ukorzeniania roślin

Uwagi:

1. ręczne pomiar, proszę pozwolić 1 ~ 3 mm błąd, dzięki.

2. ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak pokazano na rysunku.

RM358784394472614

Tagi: nurkowanie nierdzewnej, синсепал, коробчатый korzeń, pod размножителя roślin powietrza kondygnacji, netto fabryka, rozmnażanie roślin, CNC i, Jade, zakorzenienie zakorzenienie, koło zasobnika.

Wykończenie Bez Pokrycia
Typ 6 Ogród Akcesoria
Typ 8 Szuflada Do Ukorzeniania Roślin
Typ 1 Urządzenie Do Ukorzeniania Roślin
Typ 4 Koralik transferu wysokiego ciśnienia
Typ 5 Wewnętrzne Ogrodnictwo I Hydroponika
Typ 7 Sprzęt Do Uprawy
Typ 3 Sprzęt Do Ukorzeniania Roślin
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Typ 2 Dzieci Tace I Pokrywy
Materiał Inne
Numer Modelu NOWA
Typ 9 Skrzynia Wysokiego Ciśnienia
Typ Dzieci Tace I Pokrywy
Wsparcie Sprzedaż Hurtowa/Dropshipping

Dodaj opinię

6szt fabryka Укореняющее urządzenie dystrybucji wysokiego ciśnienia transmisja piłkę skrzynia wysokiego ciśnienia urządzenia do wzrostu roślin Укореняющая pudełko

Dodatkowe informacje

Cena:zł10.80

Kategoria:top

SKU: b777

Opinie: