HDMI+DVI+VGA LCD kontroler sterownik do karty monitor zestaw do N156B3-L0B 1366X768

Jest to świetny zestaw łatwo zbieranych LCD kontrolerów, który jest używany do włączania nago panelu LCD laptopa w monitor komputera stacjonarnego/PC.To będzie zaskoczeniem, że twój goły wyświetlacz LCD będzie przydatna i więcej nie będzie stratą czasu.Zrób swój wielki projekt z twoim pomysłem i daj wyświetlacza LCD nowe życie.

Plug and play, nie trzeba lutować.

Ten zestaw jest przeznaczony tylko dla wyświetlacza LCD N156B3-L0B, proszę, upewnij się, że twój numer modelu wyświetlacza LCD pokrywa się przed złożeniem zamówienia.Jeśli twój wyświetlacz LCD jest inny, proszę, nie zapomnij, aby skontaktować się z nami pod numer modelu wyświetlacza LCD do oferty.

Akcesoria niezbędne do przekształcenia tego nagiego wyświetlacza LCD w ping monitor:

1. opłata LCD sterownika

2. falownik

3. kabel LVDS

4. klawiatura

5. kabel VGA/kabel DVI kabel HDMI (niedołączony do zestawu)

6. zasilacz (nie w zestawie)

Jeśli masz już kabel VGA/DVI kabel/kabel HDMI i zasilacz (Ouput 12V/ 4A-to dla małego rozmiaru wyświetlacza LCD od 10,1 cala do 22 cali), zestaw ten jest doskonałym wyborem dla ciebie, jeśli chcesz kupić kabel VGA/DVI kabel/kabel HDMI/zasilacz, proszę, nie wahaj się poinformować nas o tym, czy można znaleźć zasilacz bezpośrednio z naszego sklepu.

LCD-karta kontrolera M. NT68676.2A:

M. NT68676.2A-to karta sterowania monitorem, który może obsługiwać led/LCD panelu.Może obsługiwać rozdzielczość do 2048X1152.

M. NT68676.2A może automatycznie synchronizowane z komputerem.Synchronizacja wymaga synchronicznego sygnału, który jest podzielony poziomej i pionowej synchronizacji.

M. NT68676.2A może obsługiwać dynamiczna kontrola kontrastu, wejście na słuchawki i cyfrowy regulator głośności jednocześnie.

Rozmiar płyty kontrolera: 139mmX58mmX17mm

Uwagi:

1. proszę, upewnij się, że wyświetlacz LCD jest w dobrym stanie, zanim oferować ten produkt, w przeciwnym razie użytkownik ponosi odpowiedzialność za niezgodność.

2. Jeśli bardzo boisz się o ustawienia rozdzielczości, proszę, przemyśl swoją decyzję przed rozpoczęciem licytacji!

3. Jeśli nie specjalizujemy się w elektronice lub masz wątpliwości co do obsługi, skontaktuj się z nami, aby uzyskać instrukcje, tak jak nie możemy ponosić odpowiedzialności za niewłaściwe użytkowanie.

Kolekcja udanych przykładów:

Instrukcja podłączania karty kontrolera do жидкокристаллическому wyświetlacza :

Kontakt z metalem nie jest dozwolone.

1. zdjąć stary falownik i stary kabel LVDS z panelu LCD.

2. podłącz nowy falownik i nowy kabel LVDS do swojego panelu LCD.

3. podłącz zestaw głównej kontrolera do KOMPUTERA za pomocą kabla VGA/DVI/HDMI.

4. moc wejściowa 12V/ 4A . ( proszę przejrzeć ustawienia zworki napięcia na płytce LCD sterownika do otrzymania potwierdzenia od nas, bo nieprawidłowe zmiany tego napięcia spowoduje, że twój wyświetlacz LCD spłonie.Przy okazji, proszę, nie należy podłączać kabla lvds prawidłowo, jakiś nieprawidłowe połączenie może spowodować, że twój wyświetlacz LCD też spłonie, jeśli nie jesteś pewien, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. )

Pakiet zawiera: 1 X LCD-karta kontrolera dla N156B3-L0B 1 X falownik 1 X 5 klawiszy klawiatury 1 X kabel LVDS

Ten zestaw jest przeznaczony do wyświetlacza LCD N156B3-L0B , jeśli twój wyświetlacz LCD nie ma tego samego numeru modelu wyświetlacza LCD ,możesz skontaktować się z nami

Witamy, aby dostosować swój własny zestaw!

-- Towar zostanie wysłany pocztą lotniczą poczta wieloryba.Wysyłka zajmie 7-30 dni roboczych(z wyłączeniem weekendu) w zależności od lokalizacji.

-- Wysyłamy wszystkie towary w ciągu jednego dnia roboczego (od poniedziałku do piątku) po dokonaniu płatności, za wyjątkiem soboty, niedzieli i dni świątecznych.

Uwaga : Cła

Podatki na import i cła w kraju nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy .Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Jeśli masz jakieś problemy z urzędem celnym w twoim kraju z powodu twojej przesyłki , prosimy o kontakt z nami!

Chcemy, aby Państwo byli zadowoleni z naszych produktów.I Twoja satysfakcja jest dla nas bardzo ważne.

Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, a my dołożymy wszelkich starań, aby to naprawić.Oto nasz zniekształcone i niewyżyta głosowanie na polityka.

-- 1. Przyjmujemy zwroty do wymiany lub zwrotu w ciągu 5 dni po otrzymaniu towaru (- ów).Przedmioty muszą być w oryginalnym stanie, nie noszone i nie zmienione.

-- 2. Nie возмещаем koszt przesyłki zwrotnej.Zwrot środków następuje w pierwszej wpłaconej ceny i zostanie dokonany w ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu zwrotu.

Tagi: Panel sterowania z wyświetlaczem LCD lp156wh4 tl a1, karta sterownika monitora LCD lp156wh1, n156b3, drogocenne opłata kontrolera lp156wh4 pojemnościowe, drogocenne opłata kontrolera n156b3, b156xw01, LCD-karta kontrolera lp156wfb, ltn156at01, LCD-karta kontrolera lp156whb, lp156wh1.

Pakiet 1366X768
Numer Modelu N156B3-L0B/LP156WH1(TL)(A3)
Stan złożenia Prawie Gotowe
Kamera Jest Wyposażona W No
Kompatybilność Inne
marka COOERQI

Dodaj opinię

HDMI+DVI+VGA LCD Display Controller Screen monitor Converter Board Kit dla N156B3-L0B 1366X768

Dodatkowe informacje

Cena:zł66.28

Kategoria:top

SKU: b938

Opinie: