Idealny zestaw akcesoriów: filtr Hepa może skutecznie blokować różne rodzaje pyłu, tak że twój odkurzacz zachowuje swoją wysoką wydajność.

Idealna kompatybilność: pasuje do Rowenta Air Force 360 RH9051WO, RH9057WO, RH9079WO, RH9086WO, RH9089WO.

Łatwy w instalacji: można wymieniać szybko i łatwo.Żadnych narzędzi nie jest wymagane, i filtr łatwo wymienić.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów, trwałe i praktyczne, pojazd dla niepalacych może filtrować spaliny i chronić silnik, łatwy w instalacji i użyciu, skutecznie zatrzymuje gospodarstwa domowego kurzu, struktura porów i powierzchni mogą kontaktować się z powietrzem z otoczenia, dzięki czemu może wchłonąć więcej kurzu.

Opór powietrza jest niska, co sprzyja pracy filtra powietrza.W celu uzyskania najlepszych właściwości próżni zaleca się wymianę filtra co trzy miesiące.

Kolor: niebieski + biały

Materiał: plastik

Zawartość Opakowania:

3 * filtr odkurzacza

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

Tagi: curle Ровента, filtr samsung, filtr do odkurzacza rowenta, torba Ровента, Air FORCE 1 kobieta, dowództwo sił POWIETRZNYCH, filtr powietrza monarcha Nicka, filtr do odkurzacza, części zamienne do odkurzacza panda robot vacuum cleaner, air jordans 3.

Pochodzenie CN(pochodzenie)

Dodaj opinię

3 szt odkurzacz akcesoria filtr ZR009001 części zamienne wymiana Rowenta Air Force 360 X-Pert RH9015WO

Dodatkowe informacje

Cena:zł34.71

Kategoria:top

SKU: b994

Opinie: